První rok Dobrých Říčan: Nejčtenější články

Tomáš LénárdProjekty17 komentáře

PanoramaLéto
Již je tomu přes rok, co funguje web Dobré Říčany. Má za cíl informovat o zajímavém dění v Říčanech a okolí a zároveň vytvářet užitečné projekty, které by mohly městu pomoci. Za rok jsme vydali 75 příspěvků a 36 videí, převážně o říčanském sportu, kultuře, školství, ale také i přírodě.

Pokud nechcete, aby Vám uniklo cokoliv důležitého, můžete nás sledovat přes RSS kanál a přidat si náš web do vaší RSS čtečky, přihlásit se k odběru na Youtube (červené tlačítko vpravo nahoře) a nebo stát se fanoušky na Facebooku. Odkazy naleznete na naší stránce dole.

Také stále sháníme další redaktory a jakoukoliv výpomoc s naším webem. Pokud budete mít zájem, neváhejte napsat na email tomas.lenard@gmail.com. Děkujeme.

17 Comments on “První rok Dobrých Říčan: Nejčtenější články”

  1. Karel

    Dobrý den, chtěl bych Vás pochválit za hezké stránky jen mi chybí a myslím, že i více lidem nějaká videa z města /protržený Marvánek, výstavba zimního stadionu atd…..prostě reportáže//

    1. Tomáš Lénárd

      Dobrý den, děkuji moc. Budu se snažit zapojit víc aktualit, ale natáčím ve volném čase a bohužel nemám kapacity na natočení všeho, co se ve městě děje. Proto stále sháním výpomoc – pokud budete o někom vědět, určitě napište, děkuji moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.