První rok Dobrých Říčan: Nejčtenější články

Tomáš LénárdProjekty17 komentáře

PanoramaLéto

Již je tomu přes rok, co funguje web Dobré Říčany. Má za cíl informovat o zajímavém dění v Říčanech a okolí a zároveň vytvářet užitečné projekty, které by mohly městu pomoci. Za rok jsme vydali 75 příspěvků a 36 videí, převážně o říčanském sportu, kultuře, školství, ale také i přírodě.

Dobré Říčany v létě

Tomáš LénárdProjektyNapište komentář

Kontakt

Co vše chystáme přes léto? Předně jsme dnes spustili rožšířené vyhledávání v akcích a i možnost je manuálně přidávat přímo přes naše stránky – odkaz je vpravo nahoře v menu.

Dobré Říčany v Červnu

Tomáš LénárdProjektyNapište komentář

Říčany

Máme za sebou první měsíc od spuštění. Velmi nás těší Váš zájem o články i videa a doufáme, že se na naše stránky budete nadále vracet. A co Vás čeká v červnu?

Kalendář Akcí v Říčanech

Tomáš LénárdProjektyNapište komentář

Kontakt

Dnešním dnem spouštíme na našich stránkách testovací verzi kalendáře akcí v Říčanech. Dá se snadno nalézt jako položka v menu vpravo nahoře. Postupem času zde budou přibývat všechny sportovní, hudební i kulturní události ve městě.

Dobré Říčany spuštěny!

Tomáš LénárdProjekty2 komentáře

Říčany

Vážení čtenáři, vítejte na stránkách projektu Dobré Říčany. Cílem našeho portálu je informovat o zajímavém dění v Říčanech a okolí a zároveň vytvářet užitečné projekty, které by mohly městu pomoci. Rádi bychom také sdružovali lidi s dobrými nápady a dávali jim na těchto stránkách prostor. Chceme informovat nestranně a nezaujatě a zároveň na rozdíl od klasického informačního serveru aktivně vstupovat do dění.